ABM8-26.000MHZ-12-D1G-T
DigiKeys produktnummer
535-ABM8-26.000MHZ-12-D1G-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM8-26.000MHZ-12-D1G-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM8-26.000MHZ-12-D1G-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8-26.000MHZ-12-D1G-T
Beskrivning
CRYSTAL 26.0000MHZ 12PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
26 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM8-26.000MHZ-12-D1G-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
26 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)