ABM8-14.7456MHZ-12-D1X-T
DigiKeys produktnummer
535-14966-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-14966-1-ND - Remsbit (CT)
535-14966-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM8-14.7456MHZ-12-D1X-T
Beskrivning
CRYSTAL 14.7456MHZ 12PF SMD
Detaljerad beskrivning
14.7456 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 120 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM8-14.7456MHZ-12-D1X-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
12pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
14.7456 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,031" (0,80mm)