ABM8-13.560MHZ-12-D1X-T | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | ABM8-13.560MHZ-12-D1X-T |
Beskrivning | CRYSTAL 13.5600MHZ 12PF SMD |
Tillverkarens standardleveranstid | 10 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | 13.56 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 120 Ohms 4-SMD, utan ledning |
Datablad | Datablad |
Kategori | Lastkapacitans 12pF |
Tillv. | ESR (Equivalent Series Resistance) 120 Ohms |
Serie | Driftläge Grundton |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Arbetstemperatur -40°C-85°C |
Artikelstatus Aktiv | Monteringstyp Ytmontering |
Typ MHz kristall | Inkapsling/låda |
Frekvens 13.56 MHz | Leverantörens enhetsförpackning 4-SMD (3,2x2,5) |
Frekvensstabilitet ±20ppm | Storlek/dimension L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm) |
Frekvenstolerans ±10ppm | Höjd - monterad (max) 0,031" (0,80mm) |