ABM3B-25.000MHZ-D-4-Y-T
DigiKeys produktnummer
535-ABM3B-25.000MHZ-D-4-Y-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM3B-25.000MHZ-D-4-Y-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM3B-25.000MHZ-D-4-Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM3B-25.000MHZ-D-4-Y-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±30ppm Kristaller 18pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM3B-25.000MHZ-D-4-Y-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)