ABM3B-14.7456MHZ-10-1-U-T
DigiKeys produktnummer
300-8204-2-ND - Remsa och spole (TR)
300-8204-1-ND - Remsbit (CT)
300-8204-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM3B-14.7456MHZ-10-1-U-T
Beskrivning
CRYSTAL 14.7456MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
12 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
14.7456 MHz ±10ppm Kristaller 10pF 70 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM3B-14.7456MHZ-10-1-U-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
70 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-10°C-60°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
14.7456 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (5x3,2)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,043" (1,10mm)