ABM3AIG-12.000MHZ-8-K1Z-T
DigiKeys produktnummer
535-15241-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM3AIG-12.000MHZ-8-K1Z-T
Beskrivning
CRYSTAL 12.0000MHZ 8PF SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
12 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 100 Ohms 2-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM3AIG-12.000MHZ-8-K1Z-T Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-125°C
Artikelstatus
Föråldrad
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
12 MHz
Inkapsling/låda
Frekvensstabilitet
±50ppm
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,061" (1,55mm)