ABM3-20.000MHZ-D2Y-T
DigiKeys produktnummer
535-10641-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-10641-1-ND - Remsbit (CT)
535-10641-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM3-20.000MHZ-D2Y-T
Beskrivning
CRYSTAL 20.0000MHZ 18PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
20 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 30 Ohms 2-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM3-20.000MHZ-D2Y-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
30 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
20 MHz
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)
Frekvenstolerans
±20ppm