ABM3-13.52313MHZ-10-B4Y-T
DigiKeys produktnummer
535-ABM3-13.52313MHZ-10-B4Y-TTR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM3-13.52313MHZ-10-B4Y-TCT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM3-13.52313MHZ-10-B4Y-TDKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM3-13.52313MHZ-10-B4Y-T
Beskrivning
CRYSTAL 13.52313MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13.52313 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 60 Ohms 2-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM3-13.52313MHZ-10-B4Y-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
13.52313 MHz
Storlek/dimension
L 0,197" x B 0,126" (5,00 x 3,20mm)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,051" (1,30mm)
Frekvenstolerans
±30ppm