ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5
DigiKeys produktnummer
535-ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5CT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM14-59.9700MHZ-8-N1U-T5
Beskrivning
CRYSTAL 59.9700MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
59.97 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 60 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
60 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
59.97 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1x,80)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,039" x B 0,031" (1,00 x 0,80mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,013" (0,33mm)