ABM13W-48.0000MHZ-5-DH7G-T5
DigiKeys produktnummer
535-ABM13W-48.0000MHZ-5-DH7G-T5TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM13W-48.0000MHZ-5-DH7G-T5CT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM13W-48.0000MHZ-5-DH7G-T5DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM13W-48.0000MHZ-5-DH7G-T5
Beskrivning
CRYSTAL 48.0000MHZ 5PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48 MHz ±7ppm Kristaller 5pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM13W-48.0000MHZ-5-DH7G-T5 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
5pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
48 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,047" x B 0,039" (1,20 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±7ppm
Höjd - monterad (max)
0,013" (0,33mm)