ABM13W-40.0000MHZ-8-D1G-T5 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
40 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
ABM13W-4SMD,No-Lead-bottom
Abracon Tiny But Mighty
ABM13W-40.0000MHZ-8-D1G-T5
DigiKeys produktnummer
ABM13W-40.0000MHZ-8-D1G-T5-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM13W-40.0000MHZ-8-D1G-T5
Beskrivning
CRYSTAL 40.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM13W-40.0000MHZ-8-D1G-T5 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
40 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,047" x B 0,039" (1,20 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,013" (0,33mm)