ABM13N-48.0000MHZ-8-DH7G-T5
DigiKeys produktnummer
535-ABM13N-48.0000MHZ-8-DH7G-T5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM13N-48.0000MHZ-8-DH7G-T5
Beskrivning
CRYSTAL 48.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
48 MHz ±7ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
48 MHz
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,047" x B 0,039" (1,20 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±7ppm
Höjd - monterad (max)
0,013" (0,33mm)