ABM13N-32.0000MHZ-6-DH7X-T5
DigiKeys produktnummer
535-ABM13N-32.0000MHZ-6-DH7X-T5TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM13N-32.0000MHZ-6-DH7X-T5
Beskrivning
CRYSTAL 32.0000MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
32 MHz ±7ppm Kristaller 6pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
32 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,2x1)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,047" x B 0,039" (1,20 x 1,00mm)
Frekvenstolerans
±7ppm
Höjd - monterad (max)
0,013" (0,33mm)