ABM12W-48.0000MHZ-6-D1X-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
48 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM12W-48.0000MHZ-6-D1X-T3
DigiKeys produktnummer
535-13994-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM12W-48.0000MHZ-6-D1X-T3
Beskrivning
CRYSTAL 48.0000MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM12W-48.0000MHZ-6-D1X-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
48 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (1,6x1,2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)