ABM12W-37.4000MHZ-8-D1X-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
37.4 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM12W-37.4000MHZ-8-D1X-T3
DigiKeys produktnummer
ABM12W-37.4000MHZ-8-D1X-T3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM12W-37.4000MHZ-8-D1X-T3
Beskrivning
CRYSTAL 37.4000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM12W-37.4000MHZ-8-D1X-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
37.4 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)