ABM12W-24.0000MHZ-7-B1U-T3
DigiKeys produktnummer
535-13935-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-13935-1-ND - Remsbit (CT)
535-13935-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM12W-24.0000MHZ-7-B1U-T3
Beskrivning
CRYSTAL 24.0000MHZ 7PF SMD
Detaljerad beskrivning
24 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM12W-24.0000MHZ-7-B1U-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
7pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
24 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,063" x B 0,047" (1,60 x 1,20mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,016" (0,40mm)