ABM11W-30.0000MHZ-8-D1X-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 620
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 2 443
Datablad
30 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM11W-30.0000MHZ-8-D1X-T3
DigiKeys produktnummer
535-13892-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11W-30.0000MHZ-8-D1X-T3
Beskrivning
CRYSTAL 30.0000MHZ 8PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM11W-30.0000MHZ-8-D1X-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
30 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)