ABM11W-30.0000MHZ-6-B1U-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 231
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 10
Datablad
I lager: 2 931
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
CTS-Frequency Controls
30 MHz ±10ppm Kristaller 6pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM11W-30.0000MHZ-6-B1U-T3
DigiKeys produktnummer
535-13887-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11W-30.0000MHZ-6-B1U-T3
Beskrivning
CRYSTAL 30.0000MHZ 6PF SMD
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM11W-30.0000MHZ-6-B1U-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
30 MHz
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)