ABM11W-27.0000MHZ-7-B1U-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 893
Datablad
27 MHz ±10ppm Kristaller 7pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
Abracon: Who We Are Today
ABM11W-27.0000MHZ-7-B1U-T3
DigiKeys produktnummer
535-13870-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11W-27.0000MHZ-7-B1U-T3
Beskrivning
CRYSTAL 27.0000MHZ 7PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM11W-27.0000MHZ-7-B1U-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
7pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
27 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±10ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)