ABM11W-25.0000MHZ-8-K1Z-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 3 493
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 1 402
Datablad
ECS Inc.
I lager: 410
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning