ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 1 045
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
25 MHz ±20ppm Kristaller 6pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3
DigiKeys produktnummer
535-ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3CT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3
Beskrivning
CRYSTAL 25.000MHZ 6PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABM11W-25.0000MHZ-6-D2X-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
6pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2x1,6)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,020" (0,50mm)