ABM11N-20.0000MHZ-8-D2X-T3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
Abracon LLC
I lager: 1 000
Datablad
20 MHz ±20ppm Kristaller 8pF 120 Ohms 4-SMD, utan ledning
ABM11N-20.0000MHZ-8-D2X-T3
DigiKeys produktnummer
535-ABM11N-20.0000MHZ-8-D2X-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11N-20.0000MHZ-8-D2X-T3
Beskrivning
CRYSTAL 20.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
8 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
120 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
20 MHz
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,018" (0,45mm)