ABM11-25.000MHZ-18-B2Y-T
DigiKeys produktnummer
535-14954-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-14954-1-ND - Remsbit (CT)
535-14954-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM11-25.000MHZ-18-B2Y-T
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±20ppm Kristaller 18pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABM11-25.000MHZ-18-B2Y-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
18pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Frekvens
25 MHz
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,079" x B 0,063" (2,00 x 1,60mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,023" (0,59mm)