ABM10W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
DigiKeys produktnummer
535-13735-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-13735-1-ND - Remsbit (CT)
535-13735-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM10W-25.0000MHZ-8-D1X-T3
Beskrivning
CRYSTAL 25.0000MHZ 8PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
25 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 50 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM10W-25.0000MHZ-8-D1X-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
8pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
25 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±20ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)