ABM10AIG-16.000MHZ-12-N1G-T3
DigiKeys produktnummer
535-ABM10AIG-16.000MHZ-12-N1G-T3TR-ND - Remsa och spole (TR)
535-ABM10AIG-16.000MHZ-12-N1G-T3CT-ND - Remsbit (CT)
535-ABM10AIG-16.000MHZ-12-N1G-T3DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM10AIG-16.000MHZ-12-N1G-T3
Beskrivning
CRYSTAL 16MHZ 12PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
25 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
16 MHz ±10ppm Kristaller 12pF 80 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM10AIG-16.000MHZ-12-N1G-T3 Modeller
Produktattribut
Hitta liknande produkter
Kategori
ESR (Equivalent Series Resistance)
80 Ohms
Arbetstemperatur
-30°C-85°C
Digi-Reel®
Klassificeringar
AEC-Q200
Frekvens
16 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,55x2,05)
Frekvensstabilitet
±15ppm
Storlek/dimension
L 0,100" x B 0,081" (2,55 x 2,05mm)
Frekvenstolerans
±10ppm
Höjd - monterad (max)
0,026" (0,65mm)
Lastkapacitans
12pF