ABM10-40.000MHZ-E20-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 5 049
Datablad
Similar
CTS-Frequency Controls
I lager: 0
Datablad
CTS-Frequency Controls
TXC CORPORATION
40 MHz ±20ppm Kristaller 10pF 70 Ohms 4-SMD, utan ledning