ABM10-27.000MHZ-D30-T3
DigiKeys produktnummer
535-10934-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-10934-1-ND - Remsbit (CT)
535-10934-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABM10-27.000MHZ-D30-T3
Beskrivning
CRYSTAL 27.0000MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
27 MHz ±20ppm Kristaller 10pF 100 Ohms 4-SMD, utan ledning
EDA-/CAD-modeller
ABM10-27.000MHZ-D30-T3 Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
100 Ohms
Arbetstemperatur
-40°C-85°C
Frekvens
27 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
4-SMD (2,5x2)
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,098" x B 0,079" (2,50 x 2,00mm)
Frekvenstolerans
±20ppm
Höjd - monterad (max)
0,028" (0,70mm)