ABM10-167-12.000MHZ-T3 är slut i lager och kan restnoteras.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
ECS Inc.
I lager: 0
Datablad
Similar
Raltron Electronics
I lager: 1 249
Datablad
12 MHz ±10ppm Kristaller 8pF 125 Ohms 4-SMD, utan ledning