ABLS-20.000MHZ-20-B-4-Y-T är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Similar
Abracon LLC
I lager: 0
Datablad
Diodes Incorporated
Diodes Incorporated
CTS-Frequency Controls
CTS-Frequency Controls
20 MHz ±30ppm Kristaller 20pF 40 Ohms HC-49/US
Abracon: Who We Are Today
ABLS-20.000MHZ-20-B-4-Y-T
DigiKeys produktnummer
535-14890-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABLS-20.000MHZ-20-B-4-Y-T
Beskrivning
CRYSTAL 20.0000MHZ 20PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
EDA-/CAD-modeller
ABLS-20.000MHZ-20-B-4-Y-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
20pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
40 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
20 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
HC-49/US
Frekvensstabilitet
±30ppm
Storlek/dimension
L 0,449" x B 0,185" (11,40 x 4,70mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,165" (4,20mm)