ABLS-13.52127MHZ-10-J-4Q-T
DigiKeys produktnummer
535-10148-2-ND - Remsa och spole (TR)
535-10148-1-ND - Remsbit (CT)
535-10148-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ABLS-13.52127MHZ-10-J-4Q-T
Beskrivning
CRYSTAL 13.52127MHZ 10PF SMD
Tillverkarens standardleveranstid
10 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
13.52127 MHz ±30ppm Kristaller 10pF 50 Ohms HC-49/US
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
ABLS-13.52127MHZ-10-J-4Q-T Modeller
Kategori
Lastkapacitans
10pF
Tillv.
ESR (Equivalent Series Resistance)
50 Ohms
Serie
Driftläge
Grundton
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Arbetstemperatur
-40°C-105°C
Artikelstatus
Aktiv
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
MHz kristall
Inkapsling/låda
Frekvens
13.52127 MHz
Leverantörens enhetsförpackning
HC-49/US
Frekvensstabilitet
±100ppm
Storlek/dimension
L 0,449" x B 0,185" (11,40 x 4,70mm)
Frekvenstolerans
±30ppm
Höjd - monterad (max)
0,165" (4,20mm)