S-35390AH-J8T2U
DigiKeys produktnummer
1662-S-35390AH-J8T2UTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-35390AH-J8T2U
Beskrivning
S-35390AH-J8T2U
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Realtidsklockor (RTC) IC Klocka/kalender 2-Wire seriell 8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)
Kategori
Gränssnitt
2-Wire seriell
Tillverkare
ABLIC Inc.
Spänning - källa
1,3V-5,5V
Serie
Spänning - matning, batteri
1,3V-5,5V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Ström - tidshållande (max)
1,2µA-1,4µA vid 3V-5V
Artikelstatus
Aktiv
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (TA)
Typ
Klocka/kalender
Monteringstyp
Ytmontering
Egenskaper
Larm, skottår
Inkapsling/låda
8-SOIC (Bredd 0,154", 3,90mm)