S-19405B47A-K8T2U4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
S-19405B47A-K8T2U4
DigiKeys produktnummer
1662-S-19405B47A-K8T2U4TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-19405B47A-K8T2U4
Reset
Aktiv hög
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Inkapsling/låda
8-WSSOP, 8-MSOP (Bredd 0,110", 2,80mm)
Spänning - tröskel
4,7V