S-19400A28A-K8T2U4 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
ABLIC Inc.
I lager: 87
Datablad
Parametrisk ekvivalent
ABLIC Inc.
I lager: 0
Datablad
I lager: 88
I lager: 0
Övervakare Öppen drain eller öppen kollektor 1 kanalig 8-TMSOP
Keep an Eye on MCU Safety - Achieving the impossible S-19400, S-19401 Series
S-19400A28A-K8T2U4
DigiKeys produktnummer
1662-S-19400A28A-K8T2U4TR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-19400A28A-K8T2U4
Beskrivning
WATCHDOG TIMER
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Reset
Aktiv hög
Tillverkare
Återställningtidsgräns
8,7ms minimum
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Grad
Automotive
Artikelstatus
Aktiv
Godkännande
AEC-Q100
Typ
Watchdog-krets
Monteringstyp
Ytmontering
Antal övervakade spänningar
1
Inkapsling/låda
8-WSSOP, 8-MSOP (Bredd 0,110", 2,80mm)
Spänning - tröskel
2,8V