S-19244G33H-V5T2U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 1A TO-252-5S
S-19244G33H-V5T2U
DigiKeys produktnummer
1662-S-19244G33H-V5T2UTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-19244G33H-V5T2U
Beskrivning
IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-5S
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - utgång
PSRR
50dB (1kHz)
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (TA)
Spänning - ingång (max)
10V
Spänning - utspänning (min/fast)
3,3V
Inkapsling/låda
TO-252-5, DPAK (4 stift + flik)
Spänning - spänningsfall (max)
0,38V vid 1A