S-19244B33A-A8T1U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 1A HSNT-8-A
S-5852ABCAC-A8T1U4
S-19244B33A-A8T1U
DigiKeys produktnummer
1662-S-19244B33A-A8T1UTR-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-19244B33A-A8T1U
Beskrivning
IC REG LINEAR 3.3V 1A HSNT-8-A
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - utgång
PSRR
50dB (1kHz)
Arbetstemperatur
-40°C-125°C (TA)
Spänning - ingång (max)
10V
Spänning - utspänning (min/fast)
3,3V
Inkapsling/låda
8-SMD, flata stift, exponerad kontaktyta
Spänning - spänningsfall (max)
0,38V vid 1A