S-1410G28-K8T2U4
DigiKeys produktnummer
1662-2803-2-ND - Remsa och spole (TR)
1662-2803-1-ND - Remsbit (CT)
1662-2803-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-1410G28-K8T2U4
Beskrivning
IC OSC WATCHDOG TIMER 8TMSOP
Tillverkarens standardleveranstid
18 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Övervakare 1 kanalig 8-TMSOP
Kategori
Reset
Aktiv låg
Tillverkare
ABLIC Inc.
Återställningtidsgräns
Typiskt 14,5ms
Serie
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (TA)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Ytmontering
Artikelstatus
Aktiv
Inkapsling/låda
8-WSSOP, 8-MSOP (Bredd 0,110", 2,80mm)
Typ
Watchdog-krets
Leverantörens enhetsförpackning
8-TMSOP
Antal övervakade spänningar
1
Basproduktens nummer
Spänning - tröskel
2,8V