S-13A1C33-U5T1U3 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | S-13A1C33-U5T1U3 |
Beskrivning | IC REG LINEAR 3.3V 1A SOT89-5 |
Tillverkarens standardleveranstid | 18 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 1A SOT-89-5 |
Serie | Ström - drift (max) 90 µA |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | PSRR 60dB (1kHz) |
Artikelstatus Aktiv | Styrfunktioner Aktivera |
Utgångskonfiguration | Skyddsfunktioner Inkopplingsströmsgräns, överström, termiskt skydd |
Utgångstyp | Arbetstemperatur -40°C-85°C (TA) |
Antal regulatorer 1 | Monteringstyp Ytmontering |
Spänning - ingång (max) 5,5V | Inkapsling/låda SOT-89-5/6 |
Spänning - utspänning (min/fast) 3,3V | Leverantörens enhetsförpackning SOT-89-5 |
Spänning - spänningsfall (max) 0,1V vid 300mA | Basproduktens nummer |