S-13A1A14-E6T1U3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
ABLIC Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
ABLIC Inc.
I lager: 0
Datablad
PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 1A 6-HSOP
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-13A1A14-E6T1U3
DigiKeys produktnummer
S-13A1A14-E6T1U3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-13A1A14-E6T1U3
Beskrivning
IC REG LINEAR 1.4V 1A 6-HSOP
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Kategori
Ström - utgång
Tillv.
Vilström - (Iq)
1 µA
Serie
Ström - drift (max)
90 µA
Förpackning
Remsa och spole (TR)
PSRR
65dB (1kHz)
Artikelstatus
Aktiv
Styrfunktioner
Aktivera
Utgångskonfiguration
Skyddsfunktioner
Inkopplingsströmsgräns, överström, termiskt skydd
Utgångstyp
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Antal regulatorer
1
Monteringstyp
Ytmontering
Spänning - ingång (max)
5,5V
Inkapsling/låda
6-SOIC Variation (Bredd 0,154", 3,90mm), 4 stift + 2 flänsar
Spänning - utspänning (min/fast)
1,4V
Leverantörens enhetsförpackning
6-HSOP
Spänning - spänningsfall (max)
0,18V vid 300mA