S-1333B28-M5T1U3 är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Tillgängliga ersättningsprodukter:
Parametrisk ekvivalent
ABLIC Inc.
I lager: 0
Datablad
Parametrisk ekvivalent
ABLIC Inc.
I lager: 0
Datablad
PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 300mA SOT-23-5
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1333B28-M5T1U3
DigiKeys produktnummer
S-1333B28-M5T1U3-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-1333B28-M5T1U3
Beskrivning
IC REG LINEAR 2.8V 300MA SOT23-5
Detaljerad beskrivning
PSRR
70dB (1kHz)
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Spänning - ingång (max)
5,5V
Spänning - utspänning (min/fast)
2,8V
Leverantörens enhetsförpackning
SOT-23-5
Spänning - utgång (max)
Basproduktens nummer
Spänning - spänningsfall (max)
0,31V vid 100mA