S-1312D25-M5T1U3 | |
|---|---|
Tillverkare | |
Tillverkarens produktnummer | S-1312D25-M5T1U3 |
Beskrivning | IC REG LINEAR 2.5V 150MA SOT23-5 |
Tillverkarens standardleveranstid | 16 veckor |
Kundreferens | |
Detaljerad beskrivning | PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 150mA SOT-23-5 |
Datablad | Datablad |
Kategori | Ström - utgång |
Tillv. | Vilström - (Iq) 30 µA |
Serie | PSRR 70dB (1kHz) |
Förpackning Remsa och spole (TR) Remsbit (CT) Digi-Reel® | Styrfunktioner Aktivera |
Artikelstatus Aktiv | Skyddsfunktioner Överström, termiskt skydd |
Utgångskonfiguration | Arbetstemperatur -40°C-85°C (TA) |
Utgångstyp | Monteringstyp Ytmontering |
Antal regulatorer 1 | Inkapsling/låda SC-74A, SOT-753 |
Spänning - ingång (max) 5,5V | Leverantörens enhetsförpackning SOT-23-5 |
Spänning - utspänning (min/fast) 2,5V | Basproduktens nummer |
Spänning - spänningsfall (max) 0,32V vid 100mA |