S-1213B33H-V5T2U7
DigiKeys produktnummer
1662-S-1213B33H-V5T2U7TR-ND - Remsa och spole (TR)
1662-S-1213B33H-V5T2U7CT-ND - Remsbit (CT)
1662-S-1213B33H-V5T2U7DKR-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-1213B33H-V5T2U7
Beskrivning
IC REG LIN 3.3V 500MA TO252-5S
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 500mA TO-252-5S
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
S-1213B33H-V5T2U7 Modeller
Kategori
Ström - utgång
Tillv.
Vilström - (Iq)
9.8 µA
Serie
PSRR
60dB (100 Hz)
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Styrfunktioner
Aktivera
Artikelstatus
Aktiv
Skyddsfunktioner
Överström, övertemperatur
Utgångskonfiguration
Arbetstemperatur
-40°C-105°C (TA)
Utgångstyp
Monteringstyp
Ytmontering
Antal regulatorer
1
Inkapsling/låda
TO-252-5, DPAK (4 stift + flik)
Spänning - ingång (max)
36V
Leverantörens enhetsförpackning
TO-252-5S
Spänning - utspänning (min/fast)
3,3V
Basproduktens nummer
Spänning - spänningsfall (max)
0,32V vid 200mA