S-1142D34I-E6T1U är tillgänglig för köp men finns normalt inte i lager.
Datablad
PMIC - spänningsregulatorer - linjära Positiv Fast 1 Utgång 200mA 6-HSOP
What is a Voltage Regulator Another Teaching Moment | Digi-Key Electronics
S-1142D34I-E6T1U
DigiKeys produktnummer
S-1142D34I-E6T1U-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
S-1142D34I-E6T1U
Beskrivning
IC REG LINEAR 3.4V 200MA 6-HSOP
Tillverkarens standardleveranstid
16 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Ström - drift (max)
9 µA
PSRR
45dB (100 Hz)
Artikelstatus
Aktiv
Skyddsfunktioner
Överström, termiskt skydd
Utgångstyp
Arbetstemperatur
-40°C-85°C (TA)
Spänning - ingång (max)
50V
Inkapsling/låda
6-SOIC Variation (Bredd 0,154", 3,90mm), 4 stift + 2 flänsar
Spänning - utspänning (min/fast)
3,4V
Leverantörens enhetsförpackning
6-HSOP
Spänning - spänningsfall (max)
0,72V vid 200mA