JMK325AC6107MM-T
DigiKeys produktnummer
587-3404-2-ND - Remsa och spole (TR)
587-3404-1-ND - Remsbit (CT)
587-3404-6-ND - Digi-Reel®
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
JMK325AC6107MM-T
Beskrivning
CAP CER 100UF 6.3V X6S 1210
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
100 µF ±20% 6,3V Keramiska kondensatorer X6S 1210 (metrisk 3225)
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
JMK325AC6107MM-T Modeller
Kategori
Temperaturkoefficient
Tillv.
Arbetstemperatur
-55°C-105°C
Serie
Tillämpningar
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Remsbit (CT)
Digi-Reel®
Monteringstyp
Artikelstatus
Inte för nya designer
Inkapsling/låda
1210 (metrisk 3225)
Kapacitans
Storlek/dimension
L 0,126" x B 0,098" (3,20 x 2,50mm)
Tolerans
±20%
Tjocklek (max)
0,106" (2,70mm)