FN2200-25-33
DigiKeys produktnummer
817-1603-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN2200-25-33
Beskrivning
LINE FLTR 1200VDC 25A CHASS MNT
Detaljerad beskrivning
DC EMC/EMI Linjefilter 25 A AC Enkelsteg Kopplingsplint
Kategori
Ström
25 A
Tillämpningar
Fotoelektrisk omvandlare
Serie
Godkännande myndighet
cURus, ENEC
Förpackning
Box
Arbetstemperatur
-40°C-100°C
Filtertyp
DC
Termineringstyp
Kopplingsplint
Basproduktens nummer
Spänning - märkspänning DC
1200V (1,2kV)