FN2030-12-06
DigiKeys produktnummer
817-1277-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
FN2030-12-06
Beskrivning
LINE FILTER 250VAC 12A CHASS MNT
Detaljerad beskrivning
Enfas EMC/EMI Linjefilter 12 A 250VAC DC-400 Hz Enkelsteg Snabbkoppling
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
FN2030-12-06 Modeller
Kategori
Frekvens - drift
DC-400 Hz
Tillämpningar
General Purpose
Serie
Godkännande myndighet
CSA, ENEC, UR
Förpackning
Tråg
Arbetstemperatur
-25°C-100°C
Filtertyp
Enfas
Termineringstyp
Snabbkoppling
Konfiguration
Enkelsteg
Induktans
4 mH
Spänning - märkspänning AC
250V
Basproduktens nummer
Ström
12 A