CVS575S-500.000
DigiKeys produktnummer
744-1290-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
CVS575S-500.000
Beskrivning
XTAL OSC VCSO 500.0000MHZ SNWV
Tillverkarens standardleveranstid
9 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
500 MHz VCSO (SAW) Sinusvåg Oscillator 3,3V Viloläge (ström av) 4-SMD, utan ledning
Datablad
 Datablad
EDA-/CAD-modeller
CVS575S-500.000 Modeller
Kategori
Spänning - källa
3,3V
Tillv.
Frekvensstabilitet
-150ppm, +100ppm
Serie
Absolute Pull Range (APR)
±50ppm
Förpackning
Band (byggindustri)
Arbetstemperatur
-20°C-70°C
Artikelstatus
Aktiv
Ström - drift (max)
25mA
Resonatorbas
Monteringstyp
Ytmontering
Typ
Inkapsling/låda
4-SMD, utan ledning
Frekvens
Storlek/dimension
L 0,305" x B 0,200" (7,75 x 5,08mm)
Funktion
Viloläge (ström av)
Höjd - monterad (max)
0,098" (2,50mm)