ACMF-03-350-T
DigiKeys produktnummer
535-12374-2-ND - Remsa och spole (TR)
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ACMF-03-350-T
Beskrivning
CMC 100MA 2LN 35 OHM SMD
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
2 ledning Common Mode-drossel Ytmontering 35 Ohms @ 100 MHz 100mA DCR 1,8Ohm (typ)
Kategori
Strömklassning (max)
100mA
Tillverkare
Abracon LLC
DC-resistans (DCR) (max)
1,8Ohm (typ)
Serie
Märkspänning - DC
10V
Förpackning
Remsa och spole (TR)
Arbetstemperatur
-55°C-150°C
Artikelstatus
Föråldrad
Monteringstyp
Ytmontering
Filtertyp
Signalledning
Storlek/dimension
L 0,035" x B 0,027" (0,88 x 0,68mm)
Antal ledningar
2
Höjd (max)
0,022" (0,55mm)
Impedans @ frekvens
35 Ohms @ 100 MHz