UOLED-96G2-AR
DigiKeys produktnummer
1613-1115-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
UOLED-96G2-AR
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY OLED RGB 0.96"
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Röd, grön, blå (RGB) OLED - passiv matris TTL 0,96" (24,38mm) 96 x 64
Kategori
Visningsområde
B 20,14 x H 13,42mm
Tillverkare
4D Systems Pty Ltd
Bakgrundsbelysning
Utan bakgrundsbelysning
Förpackning
Box
Pixlar
96 x 64
Artikelstatus
Aktiv
Gränssnitt
TTL
Displaytyp
OLED - passiv matris
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Diagonal skärmstorlek
0,96" (24,38mm)