ULCD-144G2-AR bottom
ULCD-144G2-AR
DigiKeys produktnummer
1613-1082-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
ULCD-144G2-AR
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 1.44"
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg TTL 1,44" (36,57mm) 128 x 128
Kategori
Visningsområde
B 25,50 x H 26,50mm
Tillverkare
4D Systems Pty Ltd
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Förpackning
Box
Pixlar
128 x 128
Artikelstatus
Aktiv
Gränssnitt
TTL
Displaytyp
TFT - färg
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displayläge
Genomskinlig
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
1,44" (36,57mm)