SK-GEN4-28D
DigiKeys produktnummer
1613-1295-ND
Tillverkare
Tillverkarens produktnummer
SK-GEN4-28D
Beskrivning
GRAPHIC DISPLAY TFT RGB 2.8"
Tillverkarens standardleveranstid
6 veckor
Kundreferens
Detaljerad beskrivning
Displaymoduler - LCD grafiska Genomskinlig Röd, grön, blå (RGB) TFT - färg I2C, SPI, TTL 2,8" (71,12mm) 240 x 320
Kategori
Visningsområde
B 43,20 x H 57,60mm
Tillverkare
4D Systems Pty Ltd
Bakgrundsbelysning
LED - vit
Serie
Pixlar
240 x 320
Förpackning
Box
Gränssnitt
I2C, SPI, TTL
Artikelstatus
Aktiv
Grafikfärg
Röd, grön, blå (RGB)
Displaytyp
TFT - färg
Bildpunktsavstånd
B 0,18 x H 0,18mm
Displayläge
Genomskinlig
Basproduktens nummer
Diagonal skärmstorlek
2,8" (71,12mm)